Rekonstrukce a půdní vestavby

Nabízíme široké portfolio stavebních prací a úprav. Ať už potřebujete novou střechu, přístavbu, nástavbu, plánujete zateplit fasádu nebo sníte o půdní vestavbě, jsme tu pro vás.

Projekty na klíč

Včetně kvalifikovaných cenových odhadů

Od A do Z

Veškeré dokumenty vyřídíme za vás

Sehraný tým

Zkušení odborníci a prověření řemeslníci

Prvotřídní kvalita

Za to dáme ruku do ohně

Půdní vestavby a nástavby

Půda často skrývá netušené možnosti a půdní vestavby jsou oblíbeným způsobem, jak obytnou plochu rozšířit o zajímavé a originálně řešené prostory. Při rekonstrukci podkroví často přijde řeč i na dodatečnou nástavbu. S podobnými případy máme bohaté zkušenosti. Umíme vám zajistit vše od projektové dokumentace přes stavební povolení, návrhy interiérů až po veškeré stavební a dokončovací práce. Rychle a efektivně, abyste si mohli změnu co nejdříve začít naplno užívat.

Sádrokoartonové stěny, příčky a stropyKoupelny, obklady, WCElektroinstalace a osvětleníKrby, kamna, komínyPodlahy, malby, nátěryOkna, dvěře, střešní oknaVestěvěný nábytekSchody a schodiště

Fasády a zateplení

Žijete ve starším domě a přemýšlíte po letech o pořádné opravě, aby zase vypadal k světu? Co fasádu spojit s dodatečným zateplením a získat tak kromě nového vzhledu i energetickou úsporu? Navrhneme, jak toho pomocí profesionálních fasádních systémů dosáhnout. O celý projekt se kompletně postaráme - od plánů až po žádost o dotaci z programu "Zelená úsporám".

Větrané podezdívky i interiéryOpravy fasádNátěry omítkyLícové zdivo dřevěnéPlechové nebo kamenné obklady

Rekonstrukce a další úpravy

Jsme sehraný tým odborníků a prověřených řemeslníků, kteří se nezaleknou žádné výzvy. Máme zkušenosti, šikovné ruce a potřebné stroje a nářadí. Potřebujete jiné stavební úpravy? Umíme je v prvotřídní kvalitě doručit.

Pokrývačské práceKlempířské práceOkapové systémyTesařské konstrukceKomínyHromosvodySolární panely Pergoly a krbová sezeníInteriérové dřevěné konstrukce Dřevokonstrukce

Jste připraveni udělat první krok k novému bydlení?

Ať už máte vlastní projekt nebo zatím jen zvažujete stavbu, je ten pravý čas probrat vaše představy se zkušenými odborníky. Na bezplatné úvodní konzultaci s vámi vše rádi probereme a promyslíme.

Máte projekt?